חדרי ילדים | חדרי ילדים בהתאמה אישית | חדרי תינוקות | חדרי נוער | ארונות ילדים | מיטות נוער | עיצוב חדרי ילדים
 
 
לפרטים נוספים:
שם:*
טלפון:*
דוא"ל:
כתובת:
הערות:
 
 
 
 
לפרטים נוספים
חדר ילדים בהתאמה אישית
דגם: חדר ילדים בהתאמה אישית
חדר ילדים בהתאמה אישית
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
חדרי נוער בהתאמה אישית
דגם: חדרי נוער בהתאמה אישית
חדרי נוער בהתאמה אישית
לפרטים נוספים>>
  

 

חדרי ילדים

אין דבר שיותר כייף לעצב מחדרי ילדים, אנו יכולים לעשות המון דברים בתוך חדרי ילדים, ישנם המון אופציות והמון מצבים אותם אפשר להכניס אל חדרי ילדים, כמובן שזה תלוי קודם באיזה גיל הילדים, תלוי אם זה חדר של בן או בת אבל בגדול ניתן לעשות המון דברים יפים בתוך חדרי ילדים ולחולל להם אווירה נעימה ונינוחה ולגרום להם ממש לאהוב את החדר שלהם. לא הרבה ילדים אוהבים את החדר שלהם ושמחים על איך שהוא נראה או מעוצב, הם היו רוצים להוסיף ולשנות, כמובן שהם לא קובעים אבל דעתם יכולה להשפיע עלינו ההורים. 

חדרי ילדים דורשים מאיתנו תשומת לב רבה לגבי מה שהילדים רוצים לגבי מה שהם אוהבים ומה שנוח להם, ואז נעשה עם המידע הזה כרצוננו. אנו יכולים לבחור שלא להתייחס לאמירות לא רציניות מצידם ולחלק אחר כן להתייחס. בדרך כלל נבחר בצבע קירות סולידי ורגוע, נרכוש להם מיטה נוחה, שולחן כתיבה, או ספרייה ללימודיהם. ארון בגדים שיספיק לכמות שיש להם לאחסן והשאר כבר לפי ראות עינינו, ניתן לשים מראה, ניתן לשים מחשב, ניתן להתקין מדפים, וילונות תאורה מסוימת, מנורת לילה וכד'. חדרי ילדים נותנים לנו להרגיש בדרך כלל כי הושקעה בהם מחשבה רבה מראש ולכן כייף לשהות בהם. 

חדרי ילדים יכולים להיות כלליים ויכולים להיות מאופיינים בפריטים שרק הילדים שלנו אוהבים כאלה שייגרמו לחדר להיראות ייחודי ובאמת רק שלהם. חדרי ילדים יידרשו מחשבה גם על הפרטים הקטנים כמו תמונות שעל הקיר, וריצוף מסוים שהוא חשוב ולא קטן אבל הרבה אנשים מייחסים לזה פחות חשיבות מבחינת טובת הילד היות ואת הילדים פחות מעניינת הרצפה. המון חדרי ילדים מאופיינים בריצוף פרקט, הוא והוא נוח ונעים להם, הרצפה אינה קרה בחורף, קלה לניקוי וכד'.